סניף מרכז: רח' חנה רובינא 22 פתח-תקווה | טל: 03-9045050   סניף דרום: רח' היוצר 22 קרית-גת | טל: 072-2223344
   
 

בניית אתרים

דף הבית >> בניית אתרים
האתר הזה וצוות חברת פרופיל – עיצוב הפקה והוצאה לאור בע"מ, עומדים כולם לרשותך לשם הבנת הנושא, הבנת הצרכים ובניית הצעת מחיר שהכי תתאים לך.
 
באתר ניתן לקבל הסבר בשפה פשוטה, כולל מושגי היסוד שצריך לדעת על בניית אתרים (כגון: שם דומיין, אחסון אתרים, מערכת ניהול תוכן, וכו') ובמקביל מביא אותך להכיר אותנו – פרופיל - עיצוב הפקה והוצאה לאור בע"מ, חברה שתיתן לך יחס אישי, תתאים את עצמה לדרישות שלך, תדריך ותלווה אותך גם אחרי ששילמת, שנוהגת בשקיפות ובהוגנות, בעלת ותק ונסיון רב והעיקר - שתבנה לך אתר שישיג את מטרתו השיווקית, כי כידוע אתר שאינו משיג את מטרתו השיווקית הריהו כמציבה ולא יותר מכך.
 
אם אתה בשלב התהייה והחיפוש, אז בוודאי שהינך זקוק/ה גם לרעיונות טובים, שתוכל/י ליישם באתר שלך, כדי שיהיה שימושי ולא סתם ירבוץ ברשת האינטרנט.
 
אנו בחברת פרופיל מאמינים כי אין כמו טון אישי, שיחה פתוחה וזורמת - טקסט שמושך אותך לקרוא עוד, שמעורר סקרנות וגם מבטיח להיות שימושי עבורך. רוצה לקבל השראה מהדרך שבה אנו בונים אתרים? קרא/י על החזון שלנו בבניית אתרים שימושיים.
 
פרופיל - בניית אתרים - בחברה ידידותית, ותיקה ומקצועית.
תכנון ובניית אתר אינטרנט יכולה להיות פשוטה ומהנה ומאידך הקמת ובניית אתר האינטרנט הראשון, יכולה להיות משימה קשה ומפרכת.
 
אנו בפרופיל – בניית אתרים, נערכנו מבעוד מועד לאתגרים החדשים בתחום הקמת אתרים כגון:
 
מעבר מאתרים סטטיים לאתרים דינאמיים עם מערכות ניהול תוכן ועוד.
 
אם ברצונך להקים אתר אינטרנט חדש ואין לך כל ידע בתחום ואינך יודע ממה בדיוק צריך לעשות, צוות המומחים שלנו בבניית אתרים יעזור לך לעשות את הצעד הראשון בתכנון ובהקמת האתר.
 
אנו בפרופיל – בניית אתרים, אמונים על שירות ואיכות ברמה גבוהה, הצוות הקריאטיבי ידאג שהקמת האתר תהפוך לחוויה מהנה ופשוטה עבורך. כמובן שבניית האתר ועיצובו תהיה מבוססת ובנוייה על עיצוב גרפי המתאים לך כחלק מהמיתוג שלך.
 
אנו נמליץ ונסייע לך אף בבחירת מילות החיפוש הנכונות, בחירת שם הדומיין ובכתיבת התוכן על-מנת שהאתר שלך לא יהיה רק היפה ביותר אלא גם המקודם ביותר.
 
המיקוד שלנו מתחיל בקהל היעד שלך. ניתוח ומיקוד קהל היעד הוא נקודת המוצא לכל ההיבטים הקשורים לבניית האתר.
 
אתר אינטרנט טוב הוא אתר הממוקד בקהל היעד שלך ועונה לו מיידית על צרכיו. הפקה נכונה של אתר אינטרנט, תגביר את אפקטיביות האתר ואת הנעת הגולש לפעולה מולך כבעל האתר.
 
ישנם חברות רבות הבונות היום אתרי אינטרנט. ההבדל הוא במבחן התוצאה. ההבדל הוא בפרטים הקטנים והמקצועיים. חברת פרופיל מתמחה בהפקת אתרי אינטרנט אפקטיביים.